Polityka prywatności

Prywatność osób odwiedzających stronę https://pamiec-historyczna.net/ jest dla nas ważna i podejmujemy odpowiednie środki bezpieczeństwa w celu gromadzenia, przechowywania i przetwarzania zebranych danych w celu ochrony przed nieuprawnionym dostępem, modyfikacją, ujawnieniem lub zniszczeniem danych osobowych użytkowników, informacji o transakcjach oraz inne dane przechowywane na stronie https://pamiec-historyczna.net/

Dane osobowe (dane osobowe) to informacje lub zestaw informacji o osobie, która została zidentyfikowana lub może być szczegółowo zidentyfikowana.

Jakie informacje zbieramy

Podczas odwiedzania strony https://pamiec-historyczna.net/ mogą być gromadzone, przechowywane i wykorzystywane następujące rodzaje informacji:
1. Informacje o komputerze, w tym adres IP, położenie geograficzne, typ i wersja przeglądarki oraz system operacyjny
2. Informacje o wizytach, czasie trwania wizyty, odsłonach stron i ścieżkach nawigacji w witrynie.
3. Informacje wprowadzone przez użytkownika w celu skonfigurowania subskrypcji naszych e-maili i / lub biuletynów
4. Informacje dotyczące wszystkiego, co odwiedzający kupuje za pośrednictwem witryny: towarów lub transakcji za pośrednictwem witryny, które mogą obejmować imię i nazwisko kupującego, jego adres, numer telefonu, adres e-mail.
5. Wszelkie inne informacje, które przesyła nam odwiedzający.

Witryna korzysta z plików cookie, aby zapewnić utrzymanie i włączenie funkcji bezpieczeństwa, a pliki cookie mogą również śledzić naruszenia polityki prywatności i warunki korzystania z witryny przez odwiedzających / ich urządzenia.

Dostęp i wykorzystanie informacji

Nie sprzedajemy, nie wymieniamy ani nie wynajmujemy danych osobowych użytkowników. Możemy udostępniać naszym partnerom i reklamodawcom ogólne informacje demograficzne, które nie umożliwiają identyfikacji konkretnej osoby, w celach opisanych poniżej. Możemy korzystać z usług zewnętrznych dostawców, aby pomóc naszej firmie, na przykład za pomocą biuletynów lub badań statystycznych i innych.

Po wypełnieniu przez odwiedzającego formularzy, w tym formularzy zwrotnych zamieszczonych w Serwisie, uznaje się, że odwiedzający wyraził zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych

Dane osobowe odwiedzających są wykorzystywane w celu zapewnienia wymiany informacji, stosunków w dziedzinie reklamy i komunikacji zgodnie z ustawami Ukrainy „O ochronie danych osobowych”, „O informacjach”, „O reklamie”, „O telekomunikacji”, „O przedsiębiorczości”, „O ochronie informacje w systemach teleinformatycznych ”, ND TZI 2.5-010-03„ Wymagania dotyczące ochrony informacji na stronie WWW przed nieuprawnionym dostępem ”.

Wszelkie prawa do zawartości strony należą do czasopismo „Głos Polonii” lub są wykorzystywane na podstawie umowy z właścicielami praw autorskich. Ta strona jako całość i jej poszczególne elementy są chronione przez Ustawę Ukrainy „O prawie autorskim i prawach pokrewnych”, inne ustawy obowiązujące na Ukrainie oraz traktaty międzynarodowe.

Osoby odwiedzające witrynę nie powinny rozpowszechniać, modyfikować, przekazywać, wykorzystywać ani ponownie wykorzystywać żadnych informacji z witryny do jakichkolwiek celów publicznych lub komercyjnych bez pisemnej zgody czasopismo „Głos Polonii”. Odwiedzający muszą przestrzegać wszystkich praw autorskich i innych informacji o prawach własności w pobranych i / lub kopiowanych materiałach. Skopiowane informacje muszą zawierać aktywne łącze do serwisu.

Podczas pracy z witryną odwiedzający nie otrzymuje praw własności intelektualnej ani do samej witryny, ani do jej treści, ani do wykorzystania jakichkolwiek elementów marki lub logo witryny.

Twoja akceptacja tych warunków

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na te zasady. Jeśli nie zgadzasz się z tą polityką, nie korzystaj z naszej strony. Dalsze korzystanie z witryny po opublikowaniu zmian w niniejszej polityce będzie uznane za akceptację tych zmian.

Odmowa odpowiedzialności

Witryna ttps://pamiec-historyczna.net może zawierać linki do innych witryn. Takie linki są udostępniane wyłącznie w celach informacyjnych i pomagają nam w jak najpełniejszym ujawnieniu informacji lub zilustrowaniu opublikowanych materiałów. Fakt, że podajemy link do zewnętrznego zasobu, nie oznacza, że ​​w pełni popieramy przedstawione tam stanowiska lub pomysły, a także nie gwarantujemy dokładności zamieszczonych tam informacji. Nie odpowiadamy za politykę prywatności ani zawartość tych stron.

Nie odpowiadamy za utracone zyski, utracone zyski, utratę danych lub jakiekolwiek inne straty osób odwiedzających witrynę, jeśli wystąpiły podczas korzystania z witryny. Osoba odwiedzająca witrynę korzysta z niej na własne ryzyko.

Zmiany w polityce prywatności

Mamy prawo, według własnego uznania, do aktualizacji niniejszej polityki prywatności w dowolnym momencie. W takim przypadku opublikujemy zmiany na tej stronie serwisu.

Odwiedzający, korzystając z Witryny, zaakceptował warunki niniejszej polityki prywatności, bierze pod uwagę i zgadza się, że ta polityka prywatności może się od czasu do czasu zmieniać. Zachęcamy odwiedzających do regularnego sprawdzania tej strony, aby być na bieżąco z wszelkimi zmianami. Korzystając ze strony, odwiedzający zgadza się przyjąć odpowiedzialność za okresowe przeglądanie POLITYKI PRYWATNOŚCI i zmian w niej.

Jak się z nami skontaktować

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące polityki prywatności, korzystania z serwisu lub innych kwestii związanych z serwisem, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza:

3 + 4 =